Milé mamičky,

srdečne Vás pozývame na krátke vystúpenie pri príležitosti Vášho sviatku, ktoré sa bude konať 15.05.2018 (utorok) o 16.00 h v triedach Včielky a Žabky a 17.05.2018 (štvrtok) o16.00 h v triedach Lienky a Sovičky.

Tešíme sa na Vás!

• Zápis detí do materskej školy

Riaditeľstvo Základnej  školy  s materskou školou, J. Nižnanského 1,

Brestovany oznamuje, že zápis detí do materskej školy

na školský rok 2018/2019 sa uskutoční

09.05.2018 (streda) a 10.05.2018 (štvrtok)

v čase  od 10.00 – do 12.00 h.

K  zápisu je potrebné priniesť :

•  občiansky preukaz zákonného zástupcu,
            •  rodný list dieťaťa (slúži k nahliadnutiu),
            •  preukaz poistenca (zdravotné poistenie).

Žiadosť o prijatie dieťaťa do materskej školy si môžete prevziať v materskej škole

od  30.04.2018.

Prednostne sa prijímajú:

•  deti, ktoré dovŕšili piaty a šiesty rok veku,
            •  deti s odloženou povinnou školskou  dochádzkou,
            •  deti, ktoré  dovŕšili  k 31. 08. 2018  tri roky.

• V mesiaci apríl sa uskutočnia tieto akcie:

10.04.2018 –  prednáška a vystúpenie chovateľa dravých vtákov  v  materskej škole

11.04.2018 – stretnutie rodičov  predškolákov  (o 16.00 h v triede Lienky)

24.04.2018 –  fotografovanie detí  (v dopoludňajších hodinách)

26.04.2018  –  Hvezdáreň a planetárium M.R. Štefánika v Hlohovci  (trieda Lienky a Sovičky)

Na základe uskutočneného prieskumu a nízkeho počtu záväzne prihlásených detí bude  prevádzka materskej školy  v čase veľkonočných prázdnin  29. 03. - 03. 04. 2018  zatvorená.

Z dôvodu vysokej chorobnosti a na základe metodického usmernenia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Trnava prerušujeme prevádzku materskej školy od 28. 02. 2018 – do 02. 03. 2018.

Prevádzka materskej školy začína po jarných prázdninách 12. 03. 2018 v pondelok.

Ďakujeme za pochopenie.

• Kúzelník

•  Aj k nám príde kúzelník !

V stredu 14. marca 2018  máme pre škôlkarov  pripravenú  show plnú kúziel, ilúzií a interaktívnej zábavy. Veríme, že s  kúzelníkom prežijeme dopoludnie plné smiechu a radosti.

• Zvuky zvierat

• Dňa 15.02.2018 (t.j. štvrtok) privítame v našej materskej škole známeho imitátora zvukov zvierat pána Prokopa. Všetci sa tešíme na jeho zaujímavé a poučné vystúpenie.

Z dôvodu  nízkeho počtu  prihlásených detí bude materská škola 2. februára 2018 (piatok) zatvorená.

V stredu 7. februára 2018 v dopoludňajších hodinách sa vo všetkých triedach materskej školy uskutoční detský karneval. Prosíme rodičov, aby v tento deň priniesli deťom do materskej školy  pripravené masky.

Dňa 1. februára 2018 bude z hygienických dôvodov materská škola zatvorená pre plánovaný výpadok elektrickej energie ako aj vody.

Vážení rodičia,

prevádzka materskej školy je od 27. decembra 2017  do 5. januára  2018  zatvorená. Materská škola bude v riadnej prevádzke  od pondelka 8. januára  2018.