• Oznam školskej jedálne o výške mesačných poplatkov za stravu

• Vedúca školskej jedálne p. Šarmírová dáva do pozornosti rodičom výšku mesačných poplatkov za stravu:

1. Výška mesačných poplatkov pre deti, ktoré si nepožiadali o dotáciu:

- MŠ                   42 eur /strava/   +   2,50 eur /réžia/

2. Výška mesačných poplatkov pre deti, ktoré si požiadali (predškoláci) o dotáciu:

- MŠ                   2,50 eur /réžia/

Ak ste požiadali o dotáciu, okrem réžie 2,50 eur na mesiac je potrebné uhradiť v mesiaci september jednorazový poplatok vo výške 40 eur na žiaka. Je to takzvaná zábezpeka, z ktorej sa odpočíta stravné vo výške obeda v prípade, ak žiak nebude v škole a rodič ho neodhlási z obeda. Ak zábezpeka /40 eur/ nebude v priebehu šk. roka vyčerpaná, bude vrátená na účet, alebo sa prenesie do ďalšieho šk. roka.

• Oznam pre rodičov

• Vážení rodičia oznamujeme Vám, že v MŠ sa vyskytol zatiaľ len jeden prípad ochorenia šarlach a jeden prípad máme nahlásený o ochorení ruka, noha. Ďalšie informácie o infekčných ochoreniach od Vás nemáme.

S pozdravom zástupkyňa MŠ

• Zmena výšky mesačného príspevku za MŠ a úhrada režijných nákladov v školskej jedálni

od 01.09.2023 je zmena výšky mesačného príspevku za ŠKD, za MŠ a úhrada režijných nákladov v školskej jedálni na základe VZN č. 2/2023 schválené Obecným zastupiteľstvom zo dňa 26.06.2023.

Poplatok za ŠKD na jeden mesiac je 10 € na dieťa.

Poplatok na úhradu režijných nákladov v školskej jedálni na jeden mesiac je 2,50 € na dieťa.

Poplatok za MŠ na jeden mesiac je 20 € na dieťa.